tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 8 lipca 2018
  • 29 lipca 2018

Przedstaw swoją ulubioną trasę rowerową i zgarnij nagrody

Za nami:

Miłośników wycieczek rowerowych zapraszamy do udziału w konkursie na najciekawszą trasę rowerową w woj. śląskim. Jedyne, co trzeba zrobić to przekonać organizatora, że to właśnie Twoja ulubiona trasa rowerowa ma w sobie to "coś"! Oceniana będzie nie sama trasa, ale atrakcyjność jej przedstawienia.

Praca powinna składać się z mapy i jej opisu (tekst do dwóch stron A4, w formacie .doc lub .pdf), dodatkowo można dołączyć zdjęcia lub materiał filmowy (własnego autorstwa).

W konkursie mogą wziąć udział mieszkańcy woj. śląskiego w wieku od 15 do 115 lat. Proponowana trasa rowerowa powinna znajdować się w większości w obrębie województwa śląskiego. Konkurs nie jest ograniczony tylko do oficjalnie wyznaczonych szlaków rowerowych, tematem pracy może być dowolna, ulubiona trasa. Praca może być napisana w języku polskim lub angielskim.

Autorzy najciekawszych opisów mogą zgarnąć nagrody. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma 1000 zł, natomiast osoba, która zajmie drugie miejsce zgarnie 500 zł.

Prace konkursowe należy wysyłać do 2 sierpnia na adres mailowy: konkurs@clicktrans.pl. W temacie maila należy wpisać: Moja trasa rowerowa.

Więcej informacji i regulamin na stronie organizatora konkursu Cliktrans.pl.

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.