tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 czerwca 2018

Zderzenie osobówki z motocyklem na Oświęcimskiej

W poniedziałek, 11 czerwca około godziny 13.00 dyżurni KMP Tychy i SKKM PSP Tychy otrzymali zgłoszenie z WCPR Katowice (numer alarmowy 112) o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu ulic Oświęcimskiej (DK 44) z ul. Sadową i Czarną. Ze zgłoszenia wynikało, że doszło do zderzenia samochodu osobowego VW z motocyklem.

Zderzenie osobówki z motocyklem na Oświęcimskiej - 11.06.2018 · fot.


Jak udało się wstępnie ustalić pracującym na miejscu policjantom, kierowca osobowego VW włączając się do ruchu z ulicy Czarnej nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu poruszającemu się ulicą Oświęcimską motocykliście. Kierujący jednośladem uderzył w przód osobówki. Motocyklista z ogólnymi obrażeniami trafił pod opiekę ratowników medycznych i został przewieziony do szpitala na dokładniejsze badania.

Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Przez blisko dwie godziny ruch w miejscu zdarzenia odbywał się z utrudnieniami. Tyscy policjanci prowadzą dalsze czynności w sprawie tego zdarzenia.

BM / tychy.info, źródło: 112tychy.pl

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.