tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 czerwca 2018

Tyskie Browary Książęce i Muzeum Miejskie taniej z biletem KŚ

„Kolej na Muzea” to akcja Kolei Śląskich, Muzeum Tyskich Browarów Książęcych, Muzeum Miejskiego oraz 26 muzeów w naszym regionie. Od czerwca do końca września 2018 roku z biletem śląskiego przewoźnika można zwiedzać wybrane muzea i galerie w niższej cenie.

Bilet z 20% zniżką na zwiedzanie Tyskich Browarów Książęcych i Muzeum Miejskiego będzie mógł nabyć każdy, kto pokaże w recepcji muzeum ważny bilet Kolei Śląskich na połączenie obejmujące Tychy. W Muzeum Tyskich Browarów Książęcych bilet będzie honorowany przez 30 dni.

W akcji bierze udział 28 muzeów i galerii z województwa śląskiego. Oprócz Muzeum Tyskich Browarów Książęcych w Tychach zwiedzić można Muzeum Miejskie. Wśród najbardziej znanych miejsc w ramach akcji zaprasza Muzeum Śląskie, będące jednym z inicjatorów pomysłu. Na mapie akcji są też ciekawe muzea i galerie z mniejszych miejscowości, do których warto wybrać się korzystając z promocji oraz wakacyjnej aury.

Więcej szczegółów na temat oferty Kolei na Muzea można znaleźć na: www.zwiedzbrowar.pl , www.facebook.com/mtbk , www.kolejeslaskie.pl oraz na stronach www poszczególnych obiektów biorących udział w akcji.

Oferta Muzeum Tyskich Browarów Książęcych przeznaczona tylko dla osób pełnoletnich.

Tyskie Browary Książęce i Muzeum Miejskie taniej z


Muzeum Miejskie w Tychach

43-100 Tychy
ul. Plac Wolności 1

tel. 32 718 20 22

BM / tychy.info, źródło: Tyskie Browary Książęce

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.