tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 23 maja 2018

Tyski radny w najlepszej samorządowej radzie w Polsce

Michał Kasperczyk drugi rok z rzędu znalazł się w najlepszej samorządowej radzie w Polsce.

Tyski radny w najlepszej samorządowej radzie w Pol
Tyski radny w najlepszej samorządowej radzie w Polsce · fot.


W minionym tygodniu podczas trwającego jubileuszowego 10. Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach odbyło się wręczenie nagród w plebiscycie Najlepszy Samorządowiec 2017 roku w Polsce organizowanym przez Portalsamorzadowy.pl. W ramach plebiscytu wyłoniono liczące 15 osób grono radnych, tworzące Najlepszą Samorządową Radę w Polsce.

W tym gronie na 10. miejscu spośród 46.797 radnych w naszym kraju znalazł się tyski radny Michał Kasperczyk, który awansował o 5 pozycji z 15. miejsca w ubiegłym roku. Ocena samorządowców trwała od 11 lutego 2017 roku do 15 stycznia 2018 roku. Pierwsze miejsce zajął Daniel Hausner - radny miejski ze Stalowej Woli, natomiast w województwie śląskim lepsi byli tylko radni z Gliwic i Rudy Śląskiej.

Radny Michał Kasperczyk znany jest w Tychach z głównie z działań na rzecz rowerzystów, organizacji imprez i inwestycji rowerowych. Do ostatnich można zaliczyć stacje napraw rowerów czy wypożyczalnie rowerów. Wśród imprez warto wymienić m.in. Tyskie Nocne Rajdy Rowerowe i Europejski Dzień Bez Samochodu czy Nightskating.

III Tyski Nightskating - 8.06.2017 · fot.

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.