tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 maja 2018
  • 17 maja 2018

Podczas kontroli policjanci zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych

Podczas wczorajszych działań „Truck-Bus” policjanci skontrolowali 240 pojazdów w tym autokary, samochody osobowe i ciężarowe. Działania podejmowane były na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym.

W ramach wczorajszych działań „truck-Bus”, które rozpoczęły się o 6.00, a zakończyły późnym wieczorem, policjanci sprawdzali m.in. stan techniczny pojazdów, trzeźwość kierujących, realizację czasu pracy i odpoczynku oraz posiadane uprawnienia.

W akcji uczestniczyło 24 policjantów tyskiej drogówki, którzy łącznie skontrolowali 240 pojazdów, w tym 133 osobówek, 6 autokarów i 101 samochodów ciężarowych. Policjanci ujawnili 1 wykroczenie związane z przekroczeniem dozwolonej prędkości. Mundurowi ujawnili 1 naruszenie dotyczące nieprawidłowego zabezpieczenia ładunku oraz naruszenia związane ze stanem technicznym pojazdów. Łącznie policjanci zatrzymali 6 dowodów rejestracyjnych.

Ogólnopolskie działania mały na celu ujawnianie i eliminowanie nieprawidłowości związanych z wykonywaniem transportu drogowego osób i rzeczy.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.