tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 16 maja 2018

Dwa potrącenia rowerzystów w Tychach. Policja apeluje o ostrożność

W poniedziałek, 14 maja na tyskich drogach doszło do dwóch potrąceń rowerzystów. Policjanci apelują o zachowanie ostrożności.

Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadków z udziałem rowerzystów, do których doszło w poniedziałek na terenie miasta. Przed godziną 7.00 na ul. Oświęcimskiej doszło do potrącenia 82-letniego rowerzysty, który z urazem głowy trafił do szpitala. Ze wstępnych ustaleń wynika, że wykonał on nagły manewr skrętu w lewo doprowadzając do zderzenia z samochodem marki Seat Leon.

Drugie potrącenie miało miejsce na ul. Stoczniowców w Tychach. Wstępne ustalenia wskazują, że 70-letni kierujący samochodem marki Citroen nie ustapił pierwszeństwa przejazdu kierującej rowerem 12-latce, która doznała stłuczenia kręgosłupa i skręcenia stawu skokowego.

- Bez względu na to z czyjej winy dochodzi do zdarzenia drogowego należy pamiętać, że wypadki z udziałem użytkowników jednośladów oraz pieszych pociągają za sobą poważne skutki - mówią mundurowi.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.