tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 maja 2018

[ZDJĘCIA] Trwają prace przy modernizacji DK 44

Prace przy modernizacji drogi krajowej nr 44 w Tychach idą pełną parą. W poniedziałek wprowadzona została kolejna zmiana w organizacji ruchu, a niebawem podłoże w rejonie przyszłego węzła drogowego zostanie wzmocnione palami.

Prace na DK 44 - 05.2018 · fot.


W trakcie realizacji jest: budowa nasypu drogowego oraz drenażu i przebudowa infrastruktury technicznej. Trwają również prace z zakresu przebudowy sieci wod-kan, teletechnicznej, gazowej i elektrycznej, rozbiórka ogrodzeń, roboty ziemne, rozbiórka istniejącej konstrukcji drogi, usunięcie humusu oraz roboty ziemne i przezbrojeniowe na odcinku wyłączonym z ruchu (rejon przyszłego węzła). Ponadto trwa przygotowanie terenu do prac przezbrojeniowych i palowych oraz wykonanie tymczasowej drogi objazdowej w rejonie ul. Długiej.

Roboty zaplanowane na maj to: wzmocnienie podłoża poprzez palowanie w rejonie przyszłego węzła drogowego, przebudowa linii elektroenergetycznej wysokiego napięcia 110 kV, a także roboty drogowe - budowa nasypów w rejonie przyszłego węzła.

BM / tychy.info, źródło: MZUiM Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.