tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 maja 2018

Utrudnienia w ruchu na ul. Borowej - autobusy zmienią trasę

Od wtorku, 15 maja do odwołania zamknięty będzie odcinek ulicy Borowej od skrzyżowania z ulicą Jaśkowicką do wjazdu na teren garaży. W związku z tym autobusy pojadą zmienioną trasą.

Autobusy linii 2 po obsłudze przystanku Osiedle „K” oraz linii 254 po obsłudze przystanku Osiedle „R” pojadą ulicami Stoczniowców i Legionów Polskich w kierunku przystanku zastępczego na ulicy Legionów Polskich (przed rondem). Następnie skręcą na rondzie w prawo w ulicę Myśliwską i dalej pojadą ulicą Nową zgodnie ze swoją właściwą trasą. Autobusy nie będą obsługiwać przystanków Jaśkowicka, Żwaków Borowa I oraz Żwaków Myśliwska.

Autobus linii 128 po obsłudze przystanku Osiedle „K” pojedzie ulicami Stoczniowców i Legionów Polskich w kierunku przystanku zastępczego na ulicy Legionów Polskich (przed rondem), po czym, po dokonaniu nawrotu na rondzie, pojedzie swoją właściwą trasą od przystanku Żwaków Legionów. Autobus nie będzie obsługiwał przystanków Jaśkowicka, Żwaków Borowa I, Żwaków Myśliwska oraz Żwaków Kościół.

Autobusy linii Sz1 i 291 po obsłudze przystanku Żwaków Borowa II pojadą ulicami Jaśkowicką, Stoczniowców i Legionów Polskich w kierunku przystanku zastępczego na ulicy Legionów Polskich (przed rondem), po czym, po dokonaniu nawrotu na rodzie, pojadą swoją właściwą trasą od przystanku Żwaków Legionów. Autobusy nie będą obsługiwać przystanków Żwaków Myśliwska oraz Żwaków Kościół.

Autobus linii S po obsłudze przystanku Borowa Szkoła pojedzie ulicami Jaśkowicką, Stoczniowców, Legionów Polskich, po czym włączy się na swoją trasę od przystanku Żwaków Rondo. W kierunku przeciwnym, po obsłudze przystanku Żwaków Nowa, skręci w prawo w ulicę Myśliwską. Następnie ulicami Legionów Polskich, Stoczniowców i Jaśkowicką z obsługą wszystkich przystanków na trasie objazdu, dalej pojedzie zgodnie ze swoją właściwą trasą. Autobus nie będzie obsługiwał przystanku Żwaków Myśliwska.

Autobus linii Paprocany 2 w kierunku Wilkowyj, po obsłudze przystanku Żwaków Nowa, skręci w prawo w ulicę Myśliwską. Następnie ulicami Legionów Polskich, Stoczniowców i Jaśkowicką z obsługą wszystkich przystanków na trasie objazdu, dalej pojedzie zgodnie ze swoją właściwą trasą. Analogicznie autobus pojedzie w kierunku przeciwnym. Autobus nie będą obsługiwać przystanku Żwaków Myśliwska.

BM / tychy.info, źródło: MZK Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.