tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 14 maja 2018

[WIDEO, ZDJĘCIA] Dominacja Sokołów nad Łódzkimi Wilkami 50:0!

Tychy Falcons pokonali kolejnych przeciwników do zera. Po niefortunnych meczach z pozostałymi drużynami z grupy A, Tychy Falcons na dobre rozpoczęli spotkania z przeciwnikami z niższych grup, nie dając im szans na zdobycie punktów.Pomimo, że łodzianie obiecująco rozpoczęli grę i próbowali zaskoczyć rotacją dwóch zawodników na pozycji rozgrywającego, defensywa tyszan nie pozwalała im na swobodną grę. Już w pierwszej połowie gospodarze zdobyli tyle punktów, że aktywowana została „reguła litości”. Już wtedy wiadomo było, że zmiana losów gry będzie dla Wilków praktycznie niemożliwa, lecz mimo tego w drugiej połowie spotkania wyglądali na jeszcze bardziej zdeterminowanych, by zdobyć chociaż jedno honorowe przyłożenie.

Dominacja Sokołów nad Łódzkimi Wilkami 50:0 - 13.05.2017 · fot.


Nadzieją wilków na zyskanie punktów miał być błąd rozgrywającego Falcons, jednak ten sam zawodnik niedługo później zrehabilitował się 60-jardowym biegiem, dzięki któremu Sokoły znalazły się w polu punktowym zawodnika.

Następny, tym razem wyjazdowy mecz Tyskie Sokoły rozegrają już w przyszłą sobotę!

BM / tychy.info, źródło: materiały prasowe

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.