tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 maja 2018
  • 14 maja 2018

Od 14 maja zamknięcie ulicy Urbanowickiej! Objazd przez łącznik

Za nami:

W związku z trwająca w Tychach przebudową drogi krajowej numer 44 na poniedziałek, 14 maja zaplanowano wprowadzenie kolejnej zmiany organizacji ruchu. Skrzyżowania ul. Urbanowickiej z ul. Oświęcimską zostanie zamknięte, skutkiem czego przejazd z dzielnicy Urbanowice na DK-44 będzie możliwy poprzez łącznik ulic Serdecznej i Oświęcimskiej.

Zamknięcie skrzyżowania na ul. Oświęcimskiej
Zamknięcie skrzyżowania na ul. Oświęcimskiej · fot.


W dniach od 14 do 22 maja planowane jest zamknięcie skrzyżowania ul. Urbanowickiej z Oświęcimską, co związane jest z trwająca w Tychach modernizacją drogi krajowej numer 44. Tym samym, z uwagi na wcześniejsze wyłączenie skrzyżowania ul. Głównej z Oświęcimską, wyjazd na DK44 z dzielnicy Urbanowice będzie możliwy przez ul. Serdeczną z wykorzystaniem ronda Urbanowice.

Ponowne udostępnienie skrzyżowania ul. Urbanowickiej z ul. Oświęcimską planowane jest od środy, 23 maja. Ta kilkudniowa zmiana organizacji ruchu umożliwi wykonawcy zadania - firmie EUROVIA Polska S.A. - przebudowę sieci uzbrojenia terenu i roboty drogowe we wskazanym rejonie.

- Kierowców przepraszamy za wszelkie niedogodności związane z realizacją inwestycji, prosimy o ostrożną jazdę i stosowanie się do znaków. Dodajmy, że w obrębie obu skrzyżowań (tego z ul. Urbanowicką, i tego z ul. Główną) zostaną ustawione znaki informujące o zamknięciu - czytamy na stronie MZUiM.

BM / tychy.info, źródło: MZUiM Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.