Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 maja 2018
  • 24 maja 2018

Trenuj z MOSiR-em! Bezpłatne zajęcia sportowe

Wzorem lat ubiegłych MOSiR Tychy w okresie maj - sierpień zaprasza wszystkich chętnych do udziału w zajęciach sportowych.

Rolki pod Żyrafą
Rolki pod Żyrafą · fot.


Rolki pod Żyrafą - we wtorki i soboty (od 15.05)Profesjonalny instruktor wrotkarstwa kolejny rok będzie uczył jazdy na rolkach dzieci od 4. roku życia i młodzież. Zajęcia odbywają się na placu pod Żyrafą. Na zajęcia OBOWIĄZKOWO należy zabrać: rolki, kask, ochraniacze na nadgarstki, łokcie i kolana. W przypadku deszczowej pogody zajęcia nie odbędą się. Obowiązuje podział na grupy dla początkujących i zaawansowanych.

Terminy zajęć:
  • W maju (od 15.05) i czerwcu: wtorki (początkujący) i soboty (zaawansowani) w godz. 17:00-18:30.
  • W lipcu i sierpniu: poniedziałki (początkujący) i czwartki (zaawansowani) w godz. 17:00-18:30.


Joga na Paprach
Joga na Paprach · fot.


Joga na Paprach - w czwartki i soboty (od 24.05)Od 24 maja dwa razy w tygodniu zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w akcji "Joga na Paprach", dzięki której można zapoznać się z technikami oddechowo-koncentracyjnym i praktykować jogę w pięknej scenerii Jeziora Paprocańskiego. Zajęcia te mają na celu promocję zdrowia i naturalnych sposobów redukcji stresu.

Potrzebne akcesoria: własna mata oraz w miarę możliwości pasek do jogi lub jakikolwiek inny pasek. Ćwiczymy na drewnianym podeście (na lewo od wodnego placu zabaw). Wszelkie pytania należy kierować na adres: wjogewzieci@gmail.com lub tel. 790-768-838 - Karo, 600-354-064 - Dana.

Terminy zajęć:
  • W okresie 24 maja - sierpień: czwartki w godz. 17:00-18:00 i soboty w godz. 10:00-11:00.


Tai chi w Paprocanach
Tai chi w Paprocanach · fot.


Tai chi w Paprocanach - w niedziele (od 13.05)Od 13 maja w każdą niedzielę instruktor Tadeusz Gacki będzie prowadził w Paprocanach zajęcia z tai chi. Tai chi to sztuka walki oparta o zasady starochińskiej gimnastyki zdrowotnej. Ustawienie ciała gwarantujące stabilność i elastyczność powodują, że tai chi korzystnie wpływa na korektę postawy, a tym samym przynosi ulgę w przypadku bóli kręgosłupa. Tai chi poprawia także kondycję fizyczną. Zajęcia odbywają się na terenie OW Paprocany - na boisku w pobliżu placu zabaw.

Terminy zajęć:
  • W okresie 13 maja - sierpień: niedziele o godz. 10:00.


Buggy Gym
Buggy Gym · fot.


Buggy Gym - we wtorki (od 15.05)Od 15 maja w uroczej scenerii tyskich Paprocan instruktor Buggy Gym będzie prowadził zajęcia dla mam z wózkami. Zbiórka przy Promenadzie na terenie OW Paprocany. Buggy Gym to więcej niż spacer! Bo szczęśliwa Mama to... szczęśliwa Rodzina!

Terminy zajęć:
  • W maju (od 15.05) i czerwcu: wtorki od godz. 16:00.
  • W lipcu i sierpniu: wtorki od godz. 11:00.Udział we wszystkich zajęciach jest bezpłatny!Szczegółowe informacje o konkretnej aktywności można znaleźć na stronie MOSiR Tychy w dziale Zajęcia sportowe. Zajęcia będą również umieszczane w kalendarzu na głównej stronie oraz w dziale Wydarzenia.

43-100 Tychy
ul. Piłsudskiego 12

BM / tychy.info, źródło: MOSiR Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA