Praca Tychy Praca Tychy

tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 24 kwietnia 2018
  • 1 maja 2018

Wodny Park Tychy już otwarty! - zobaczcie wideo, zdjęcia, cennik

W poniedziałek 30 kwietnia został został otwarty Wodny Park Tychy. 8 stref funkcjonalnych, 16000 m² powierzchni użytkowej i lustro wody liczące aż 1700 m² - to najważniejsze liczby charakteryzujące obiekt. Dla gości liczą się jednak przede wszystkim wyjątkowe atrakcje, takie jak pierwszy w Polsce symulator surfingu w obiekcie basenowym czy pierwszy w Polsce Aqualoop z pionowym startem.Cennik Wodnego Parku TychyCennik Wodnego Parku Tychy został rozbity na kilka kategorii (strefa rekreacyjna, strefa sport, strefa surfingu, wodna akademia, strefa welness) oraz podział na termin korzystania z obiektu (poniedziałek - piątek g. 9.00-15.00, poniedziałek - piątek 15.00 - 22.00 oraz weekend i dni świąteczne).

Najtańszy, normalny bilet za wstęp do strefy rekreacyjnej, wraz ze strefą sportową, kosztuje 15 złotych. To cena, która obowiązuje za jedną godzinę korzystania z obiektu w tygodniu do godziny 15.00. Za tę samą wejściówkę w weekend zapłacimy już 23 złote.

[Zobacz cennik Wodnego Parku Tychy]

Wodny Park Tychy - 24.04.2018 · fot.


Wodny Park Tychy otworzył się tuż przed majówką - 30 kwietnia. Wcześniej na prezentacje obiektu zaproszeni zostali dziennikarze, przedstawiciele samorządów regionalnych, a także 500 laureatów konkursów, organizowanych w mediach społecznościowych parku.

- Na ten moment wielu mieszkańców naszego miasta czekało od dawna. Ja również z przyjemnością przyglądałem się budowie Wodnego Parku Tychy i temu jak w miarę postępu prac pojawiają się w nim kolejne wyjątkowe atrakcje. Dziś wszystko jest już gotowe - to ważny moment dla tyskiego samorządu, mieszkańców i całego regionu. Zapraszam wszystkich do odwiedzenia Wodnego Parku Tychy i skorzystania z niezliczonych atrakcji - mówi Andrzej Dziuba, Prezydent Tychów.

Wodny Park Tychy - 04.2018 · fot.


- Otwarcie Wodnego Parku Tychy to dla nas bardzo ważny moment, ukoronowanie pewnego etapu pracy i początek kolejnego. Teraz czekamy na pierwsze recenzje użytkowników i z przyjemnością wsłuchamy się w ich opinie. Od początku przyświecała nam zasada żeby był to obiekt funkcjonalny i wyposażony w zróżnicowane atrakcje, tak aby każdy znalazł tu coś dla siebie - mówi Zbigniew Gieleciak, prezes Regionalnego Centrum Gospodarki Wodno- Ściekowej S.A, inwestora obiektu.

Loading...


Godziny otwarcia Wodnego Parku TychyStrefa sportowa Wodnego Parku Tychy czynna jest codziennie od godz. 6:00 do 22:00, strefa rekreacyjna od 9:00 do 22:00, a wodna akademia od 10:00 do 20:00. Strefa surfingu, saun, łaźni piwnych oraz centrum solankowe czynne są od poniedziałku do piątku od godz. 14:00 do 22:00, a w weekendy i święta od 12:00 do 22:00.

Loading...


O Wodnym Parku TychyWodny Park Tychy to nowoczesna inwestycja pełna atrakcji sportowych, rekreacyjnych, a także edukacyjnych. W jego skład wchodzą: strefa basenów rekreacyjnych ze zjeżdżalniami, strefa surfingu, baseny sportowe, sauny, łaźnie, centrum solankowe z medycyną estetyczną, siłownia i fitness oraz tzw. Wodna Akademia - edukacyjne centrum w atrakcyjny sposób przedstawiające wiedzę na temat wody i zjawisk fizycznych jej towarzyszących. Ważnym wyróżnikiem obiektu jest jego ekologiczny charakter - inwestycja zasilana jest w stu procentach biogazem powstającym w tyskiej oczyszczalni ścieków.

Loading...
43-100 Tychy
ul. Sikorskiego 20

tel. +48 32 438 88 35
tel. +48 32 438 88 31
tel. +48 32 438 88 39

ups, ab, BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

REKLAMA