tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 19 kwietnia 2018

15-letnia Sandra wyszła do szkoły i zaginęła. Trwają poszukiwania

Policjanci z Zespołu ds. Przestępczości Nieletnich prowadzą poszukiwania za zaginioną III kat. Nieletnia Sandra Pełczyńska po raz kolejny wyszła z domu i nie wróciła. Tyscy policjanci zwracają się z apelem do osób mogących udzielić jakichkolwiek informacji na temat zaginięcia.

Sandra Pełczyńska
Zaginiona Sandra Pełczyńska · fot.


15-latka w poniedziałek, 16 kwietnia wyszła z miejsca zamieszkania w Tychach oznajmiając, iż udaje się do szkoły i do chwili obecnej nie powróciła.

Rysopis: wzrost ok. 165cm, szczupłej budowy ciała, włosy długie proste koloru czarnego. Ostatni raz nastolatka ubrana była w bluzę z kapturem koloru białego z motywem myszki Miki z przodu, spodnie jeansy rurki kol. ciemnego, obuwie sportowe typu adidas koloru ciemnego. Posiadała przy sobie torebkę koloru czarnego przewieszaną przez ramię.

- Zwracamy się z apelem do osób, które mogą udzielić jakichkolwiek informacji na temat nieletniej Sandry Pałczyńskiej. Osoby te proszone są o kontakt z funkcjonariuszami z Zespołu ds. Przestępczości Nieletnich: (32) 325-62-00 wew. 432 lub 433, 798-031-314, lub Dyż. KMP Tychy: (32) 325-62-00 - apelują policjanci.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.