tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 kwietnia 2018
  • 21 kwietnia 2018

17. Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

Za nami:

Poszukujesz niebanalnego pomysłu na mieszkanie, nie interesują Cię szablonowe rozwiązania i chcesz zainwestować w energooszczędne techniki? Zarezerwuj sobie weekend 21-22 kwietnia i wybierz się na Stadion Zimowy w Tychach!

Tegoroczne targi zapowiadają się wyjątkowo ciekawie. Pojawiło się wiele nowych nowatorskich produktów i rozwiązań budowlanych, zapewniających wysoki standard budynku, a jednocześnie gwarantujących niskie rachunki za energię. Na kilkunastu stoiskach firmy oferują nowoczesne materiały i rozwiązania dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego, można tez będzie skorzystać z gotowych projektów lub usług firm wykonawczych.

Tyskie Targi Budownictwa adresowane są zarówno dla budujących, osób planujących remont, jak i dla zainteresowanych nowoczesnym wyposażeniem domu czy mieszkania. Na targach można odwiedzić liczne ekspozycje oferujące nowoczesną aranżację wnętrz. Są to meble, artykuły dekoracyjne, wyposażenie mieszkania, łazienki i kuchni.

Zapraszamy również na stronę internetową: www.targityskie.pl, gdzie dostępnych jest więcej informacji.

17. Tyskie Targi Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.