tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 25 marca 2018
  • 26 marca 2018

Akustyczny pop w wykonaniu tyszanki. Posłuchajcie!

Tyszanka Klaudia Drobny muzykuje od wielu lat, jednak dopiero w ostatnich dniach w serwisie YouTube pojawił się pierwszy utwór jej zespołu. Posłuchajcie!Zespół Bloom istnieje ponad rok i składa się obecnie z dwóch osób, tj. Klaudii Drobny - wokal oraz Macieja Żyrkowskiego - gitara. - Gramy akustyczny pop inspirując się jednak różnymi gatunkami. Muzycznie się nieco różnimy Maciek to bardziej blues, Klaudia - jazz. Sami tworzymy nasza muzykę i próbujemy dotrzeć do większego grona odbiorców - mówią muzycy.

Maciek pochodzi z Krakowa i tam rozwijał swoją pasję, Klaudia natomiast ze Śląska, m.in. w ognisku muzycznym w Tychach pobierała lekcje śpiewu. - Spotkaliśmy się w Krakowie. Już wkrótce będzie nas można usłyszeć właśnie w krakowskich klubach. Mamy też nadzieję, że uda nam się zorganizować koncert w moich rodzinnych stronach - mówi Klaudia.

Jakie są Wasze wrażenia po wysłuchaniu ich utworu?

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.