tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 marca 2018
  • 13 marca 2018

23 etaty w tyskim oddziale Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego

Do 23 marca kandydaci mogą składać dokumenty i ubiegać się o przyjęcie do służby celno-skarbowej.

Na osoby, które z wynikiem pozytywnym przejdą kolejne etapy postępowania kwalifikacyjnego czekają 23 etaty w jednostkach organizacyjnych Śląskiego Urzędu Celno-Skarbowego, w tym również w oddziałach celnych w Tychach, Zabrzu oraz Katowicach-Pyrzowicach.

Podstawowe wymagane kryteria do pełnienia służby w Służbie Celno-Skarbowej to: obywatelstwo polskie, odpowiedni do zajmowanego stanowiska stan zdrowia, co najmniej średnie wykształcenie, niekaralność za umyślne przestępstwo lub przestępstwo skarbowe, korzystanie z pełni praw publicznych oraz nieposzlakowana opinia.

Zakres zadań na stanowiskach, na które prowadzony jest nabór obejmuje m.in. kontrolę celno-skarbową towarów i środków przewozowych, obsługę zgłoszeń celnych, kontrolę celną podróżnych, obsługę urządzeń RTG do prześwietlania bagażu i przesyłek pocztowych, wszczynanie postępowań o przestępstwa i wykroczenia skarbowe.

Szczegółowe informacje oraz zakres głównych zadań służbowych wykonywanych na stanowiskach w referatach i oddziałach celnych, wymagane dokumenty i oświadczenia dostępne na stronie BIP Izby Administracji Skarbowej w Katowicach /ogłoszenia->nabór/.

BM / tychy.info, źródło: Krajowa Administracja Skarbowa

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.