tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 4 marca 2018

Przekaż 1% na terapię dla 9-letniego Szymona i 2-letniego Michała

9-letni Szymon oraz 2-letni Michał to synowie policjanta, który pracuje na co dzień w Komendzie Miejskiej Policji w Tychach. Oboje mają zdiagnozowane schorzenia związane z zaburzeniami autystycznymi, które w znacznym stopniu ograniczają ich postrzeganie otaczającego świata. Rodzicom chłopców nie brakuje motywacji ani energii do pomocy, ale środków finansowych na terapie synów. Każdy może pomóc i przekazać chłopcom 1 % podatku.

9-letni Szymon
9-letni Szymon · fot.


Pracujący w tyskiej komendzie funkcjonariusz na służbie pomaga mieszkańcom, a po pracy ciężko pracuje pomagając chorym synom. Jego starszy syn Szymon ma 9 lat i jest wesołym i pomysłowym chłopcem. 6 lat temu zdiagnozowano u niego Zespół Aspergera, co w znacznym stopniu ogranicza jego postrzeganie otaczającego go świata. Jest to schorzenie, z którym będzie się zmagał przez całe swoje życie. Można jedynie próbować niwelować bariery, z jakimi musi sobie radzić. Z kolei u 2-letniego Michałka, młodszego synka, zdiagnozowano zaburzenia autystyczne oraz afazję, mimo tego, że rodzicie już od pierwszych chwil jego życia próbowali ustrzec go przed tym schorzeniem.

2-letni Michał
2-letni Michał · fot.


Jest szansa, żeby pomóc chłopakom przezwyciężyć chorobę poprzez terapie, które pobudzają ich wrażliwość oraz procesy poznawcze. Każdy może wesprzeć Szymonka i Michała przekazując na 1% podatku na ich terapię:
KRS Fundacji JiM: 0000127075
W rubryce "Cel szczegółowy": #1819 Szymon i Michał Stefańscy
„Wyrażam zgodę”

Pomoc dla Szymona i Michała

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.