Wiadomości

• 10 lutego 2018
  • wyświetleń: 1608

GKS Tychy pokonał KS Unię Oświęcim 4:2 na wyjeździe

Tyszanie w ramach 39. kolejki Polskiej Hokej Ligi pokonali na wyjeździe KS Unię Oświęcim 4:2.

Po pierwszej tercji prowadzili gospodarze jednak trójkolorowi rozkręcali się z każdą kolejną minutą i ostatecznie wracają z Oświęcimia z kompletem punktów. Jest to udany rewanż za porażkę po rzutach karnych w ramach 30. kolejki ligowych zmagań.

KS Unia Oświęcim - GKS Tychy 2:4 (1:0, 1:2, 0:2)
1:1 Michael Cichy - Filip Komorski - Gleb Klimenko (31:58)
2:1 Peter Bezuka - Jan Danecek - Sebastian Kowalówka (34:19) 5/4
2:2 Miloslav Jachym - Alex Szczechura (37:28) 4/5
2:3 Jarosław Rzeszutko - Gleb Klimenko - Bartłomiej Jeziorski (48:56)
2:4 Michael Cichy - Alex Szczechura - Gleb Klimenko (55:12) 5/4

GKS: Murray (Lewartowski) - Pociecha, Ciura; Galant, Kalinowski, Witecki - Bryk, Górny; Gościński, Rzeszutko, Bagiński - Kotlorz, Kaznadzei; Bepierszcz, Cichy, Szczechura - Kolarz, Jachym; Klimenko, Komorski, Jeziorski.