tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018

Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon… na plakatach

Niecodzienny obrazek zaskoczył wielu tyszan podróżujących komunikacją miejską. Na wiatach przystanków pojawiły się bowiem plakaty, na których zawodnicy tyskiego klubu okazują skruchę wobec kiepskiej dyspozycji zespołu.

Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon… na
fot.


Jesienna runda Nice I Ligi nie była dla piłkarzy tyskiego klubu najszczęśliwsza. Mimo zapewnień o dużych szansach awansu do Lotto Ekstraklasy karta wciąż się nie odwraca, a sytuację pogarsza fakt, że GKS Tychy znajduje się niebezpiecznie blisko strefy spadkowej. Słaba dyspozycja piłkarzy wielokrotnie była obiektem kpin kibiców, którzy dawali wyraz swojemu niezadowoleniu wygwizdując zawodników podczas rozgrywek.

Graficzne przeprosiny dla sympatyków GKS, które zawisły na przystankach w wielu punktach miasta to również zachęta, by pojawić się na meczach zbliżającego się wielkimi krokami sezonu wiosennego.
Na plakatach pojawili się główni zawodnicy GKS: Piotr Ćwielong, Maciej Mańka i Daniel Tanżyna. Pod zdjęciami piłkarzy pojawiają się napisy „… cała runda nie była dobra”, „Zawiedliśmy jako drużyna”, „(…) duże rozczarowanie? Na pewno”.

Piłkarze GKS Tychy przepraszają za słaby sezon… na
fot.


Niezadowoleniu kibiców nietrudno się dziwić, zwłaszcza, że przed rozpoczęciem jesiennej rundy władze klubu mówiły o twardej walce o awans do Lotto Ekstraklasy. Piłkarze z Tych nie mieli jednak szans na spełnienie oczekiwań swoich sympatyków - wygrali jedynie pięć rozgrywek. W tej chwili plasują się na 14. pozycji, tylko jedno "oczko" dzieli ich od miejsca barażowego, a dwa - od spadku do II ligi.

Warto jednak przypomnieć, że zima przyniosła zmiany w tyskim klubie. Nowym doradcą zarządu ds. sportowych został Krzysztof Bizacki. Skład drużyny ma wzmocnić się dzięki zaangażowaniu Damiana Nieśmiałowskiego, Keona Daniela, Edgara Bernhardta i Konrada Jałochy. Z GKS-em pożegnali się Dawid Błanik, Seweryn Gancarczyk, Marcin Radzewicz, Wojciech Szumilas.

joa / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.