tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 grudnia 2017
  • 16 grudnia 2017

Sprawdź za darmo oświetlenie w swoim samochodzie

Za nami:

W ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo”, kierowcy mają możliwość sprawdzenia oświetlenia samochodu na tyskich stacjach diagnostycznych.

przegląd oświetlenia
fot.


Od 28 listopada do 17 grudnia realizowane są działania w ramach ogólnopolskiej kampanii „Twoje światła - Twoje bezpieczeństwo”, której celem jest uwrażliwienie uczestników ruchu na prawidłowe oświetlenie pojazdów jako istotny element bezpieczeństwa na drodze.

Na terenie Tychów do akcji przyłączyły się stacje diagnostyczne znajdujące się na ul. Katowickiej, Oświęcimskiej oraz Dojazdowej. Wszyscy kierowcy będą mogli skorzystać z bezpłatnej kontroli oświetlenia:
  • w dniach 2, 9, 16 grudnia - TECH CAR - Tychy ul. Katowicka 47 - w godzinach 8.00-16.00
  • w dniach 1, 8, 15 grudnia - Speed Car - Tychy ul. Oświęcimska 25 - w godzinach 8.00-18.00
  • w dniach 9 i 16 grudnia - Auto-Transprzęt - Tychy ul. Dojazdowa 3- w godzinach 7.00-15.00


przegląd oświetlenia
fot.


Policjanci z tyskiej drogówki, prowadząc kontrole drogowe sprawdzają stan oświetlenia pojazdów. Funkcjonariusze podczas kontroli uświadamiają także kierujących, jak ważnym dla bezpieczeństwa na drodze elementem, szczególnie w okresie jesienno-zimowym, są sprawne i odpowiednio ustawione światła, a co za tym idzie dobra widoczność.

przegląd oświetlenia
fot.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.