tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 grudnia 2017
  • 4 grudnia 2017

GKS Tychy w Turnieju Finałowym Pucharu Polski

Za nami:

Oprócz tyskiego zespołu w imprezie udział wezmą Comarch Cracovia, JKH GKS Jastrzębie i Tauron KH GKS Katowice. Triumfatora rozgrywek Pucharu Polski tradycyjnie poznamy w ostatnich dniach grudnia.

GKS Tychy będą bronić Pucharowego trofeum.
GKS Tychy będą bronić Pucharowego trofeum. · fot.


Zgodnie z regulaminem pucharowych rozgrywek awans do spotkań półfinałowych uzyskują cztery najlepsze drużyny tabeli Polskiej Hokej Ligi po dwóch rundach sezonu zasadniczego. Według założeń finałowy turniej musi odbyć się na przestrzeni czterech dni, od 27 do 30 grudnia.

- Zgodnie z planami telewizyjnych transmisji chcemy by półfinały zostały rozegrane 27 grudnia. Tym samym mecz finałowy odbyłby się dzień później. Decyzja o lokalizacji tegorocznego finałowego turnieju Pucharu Polski zapadnie do końca obecnego tygodnia - mówi prezes Polskiej Hokej Ligi Janusz Wierzbowski.

Pucharowego trofeum będą bronić hokeiści GKS-u Tychy, którzy w ubiegłorocznym finale w Nowym Targu pokonali 3:0 Comarch Cracovię.

Wzorem poprzednich lat transmisję z finałowego turnieju Pucharu Polski przeprowadzi TVP Sport.

Harmonogram transmisji w TVP Sport i sport.tvp.pl - Puchar Polski 2017

Półfinały - środa, 27 grudnia
  • godz. 16:30 1-4
  • godz. 20:00 2-3


Finał - czwartek, 28 grudnia
  • godz. 17:30 zwycięzcy półfinałów

BM / tychy.info

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.