• 13 listopada 2017
  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 2974

[WIDEO] Efektowny gol z przewrotki w wykonaniu Kamila Zapolnika

W niedzielnym meczu piłkarze GKS Tychy zremisowali z Zagłębiem Sosnowiec 1:1 (1:1). Na bramkę Szymona Lewickiego fantastycznym strzałem przewrotką odpowiedział Kamil Zapolnik.

Kamil Zapolnik, GKS Tychy
Efektowny gol z przewrotki w wykonaniu Kamila Zapolnika, GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 1:1 - 12.11.2017 · fot. Tomasz Gonsior

Worek z bramkami otworzył po dwóch kwadransach gry Lewicki. Najskuteczniejszy napastnik pierwszoligowych rozgrywek wypracował sobie pozycję na 16. metrze przed bramką GKS i precyzyjnym uderzeniem pokonał Rafała Dobrolińskiego.

Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza podrażnieni stratą gola ruszyli do ataku i przez kolejne minuty osiągnęli optyczną przewagę. W 40. minucie meczu do wyrównania doprowadził Zapolnik, czyniąc to w najlepszy i najbardziej efektowny sposób. Po miękkiej i dokładnej wrzutce Dawida Błanika, waleczny zawodnik "Trójkolorowych" z kilku metrów posłał futbolówkę do siatki mocnym uderzeniem przewrotką.