tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 listopada 2017

[ZDJĘCIA] Dzień Służby Cywilnej w Komendzie Miejskiej Policji

Dzień 11 listopada oprócz upamiętnienia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości jest Dniem Służby Cywilnej. W związku z tym wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Tychach odbyło się uroczyste spotkanie pracowników cywilnych, którym życzenia z tej okazji złożył szef tyskiej jednostki mł. insp. Andrzej Trzciński.

Dzień Służby Cywilnej w Komendzie Miejskiej Policji - 10.11.2017 · fot.


Z okazji przypadającego Święta Korpusu Służby Cywilnej, Komendant Miejski Policji w Tychach mł. insp. Andrzej Trzciński uroczyście złożył życzenia oraz podziękował za pracę wszystkim pracownikom cywilnym.

W imieniu Kierownictwa Komendy Miejskiej Policji w Tychach oraz własnym, szef tyskiej jednostki przekazał pracownikom wyrazy uznania za sumienną pracę, zaangażowanie, codzienny wysiłek w wypełnianiu zadań oraz pełną poświęcenia pracę na rzecz bezpieczeństwa oraz porządku publicznego. Podkreślił, że bez ich wsparcia formacja nie mogłaby funkcjonować. Na koniec życzył dobrego zdrowia oraz pomyślności w życiu osobistym.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.