tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 10 listopada 2017

Policyjny dozór i zakaz stadionowy dla 35-letniego pseudokibica

Tyscy kryminalni zebrali materiał dowodowy, który pozwolił przedstawić zarzuty kolejnemu pseudokibicowi GKS-u Tychy. Mężczyzna usłyszał m.in. zarzut zakłócenia porządku publicznego podczas imprezy sportowej. 35-latek decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem, w ramach którego nałożono na niego tzw. zakaz stadionowy. Mężczyźnie może grozić nawet 5 lat więzienia.

Od października ubiegłego roku, kiedy to przed meczem I ligi pomiędzy drużynami GKS Tychy i GKS Katowice doszło do zakłócenia porządku, tyscy policjanci sukcesywnie zatrzymują kolejnych stadionowych chuliganów. Tym razem zintensyfikowana praca tyskich stróżów prawa doprowadziła do zatrzymania 35-latka podejrzanego o zakłócenie imprezy masowej poprzez podpalenie szalików klubu przeciwników oraz zakrywanie twarzy.

Jest to już 32 sprawca ustalony w związku ze zdarzeniem. Mężczyzna stanął już przed prokuratorem, który podjął decyzję o zastosowaniu wobec niego policyjnego dozoru, w ramach którego nałożono na niego także zakaz stadionowy. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 5 lat więzienia.

BM / tychy.info, źródło: KMP Tychy

REKLAMA

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.