tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 12 października 2017
  • 30 października 2017

Mediateka z nowym księgozbiorem? Wystarczy zagłosować!

Za nami:

Miejska Biblioteka Publiczna może wzbogacić się o 250 nowych książek do wspólnego czytania. Musimy jej w tym pomóc. Jak to zrobić?

Wystarczy wziąć udział w konkursie zorganizowanym przez producenta Kinder Mlecznej Kanapki. Kilka tygodni temu ruszyła akcja dla bibliotek w całej Polsce. Dwadzieścia placówek, którym uda się w internetowym głosowaniu zebrać największą liczbę głosów, otrzyma pakiet 250 książek do wspólnego czytania z dziećmi i wygodne pufy. Stu kolejnym przekazane zostaną zestawy po 50 książek. Łącznie do rozdania jest 50 tysięcy tytułów - 10 tysięcy do księgozbiorów bibliotecznych i 40 tysięcy dla osób biorących udział w akcji promocyjnej.

Aby zagłosować na tyską Mediatekę trzeba dokonać rejestracji na stronie www.wspolneczytanie.pl, znaleźć profil MBP Tychy w wyszukiwarce bibliotek i oddać głos. Organizator przewidział możliwość oddania jednego głosu dziennie. Zachęcamy zatem do regularnego odwiedzania strony, by zwiększyć szanse tyskiej biblioteki na zwycięstwo. Głosowanie potrwa do 31 października.

konkurs dla biblioteki

joa / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.