tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 11 października 2017
  • 25 października 2017

Szkoła Podstawowa nr 17 walczy o wyjazd do Disneylandu w Paryżu!

Trwa głosowanie w ramach akcji "Dzieciaki do Rakiet", dzięki której w pięćdziesięciu polskich szkołach na lekcjach wychowania fizycznego pojawią się zajęcia tenisowe. Swój udział zgłosiła Szkoła Podstawowa nr 17 w Tychach, która nagrała film pokazujący za co uczniowie kochają sport i aktywność fizyczną.

szkoła podstawowa nr 17 w tychach kocha sport
Szkoła Podstawowa nr 17 walczy o wyjazd do Disneylandu w Paryżu!


Akcja "Dzieciaki do Rakiet" ma na celu promowanie tenisa wśród dzieci i upowszechnianie tego wyjątkowego sportu, inspirowanie i zachęcanie do ruchu oraz aktywności fizycznej. Dodatkową motywacją mogą być także nagrody specjalne. Wiosną 2018 roku organizatorzy akcji zorganizują rywalizację międzyszkolną, która wyłoni dwudziestkę finalistów akcji. Każda z tych 20 szkół otrzyma bon o wartości 500 zł do wykorzystania na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Natomiast szkoła, która wygra krajowy finał, wyjedzie na wyjątkową wycieczkę do Paryża, której główną atrakcją będzie zwiedzanie Disneylandu.

Na tyską szkołę można głosować na stronie www.dzieciakidorakiet.pl. Akcję "Dzieciaki do Rakiet" realizują Bank BGŻ BNP Paribas i Polski Związek Tenisowy.

BM / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.