tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2017
  • 19 października 2017

Giełda pracodawców - Przekuj marzenia o pracy w pracę marzeń

W czwartek, 26 października w godzinach 10.00-16.00 na Stadionie Miejskim w Tychach odbędzie się Giełda pracodawców.

Mottem przewodnim wydarzenia jest „Przekuj marzenia o pracy w pracę marzeń”. - Zapraszamy do udziału nie tylko osoby bezrobotne, ale przede wszystkim uczniów szkół zawodowych, techników oraz liceów z terenu województwa śląskiego i województw ościennych, którzy kończą edukację - zachęcają organizatorzy.

Giełda Pracodawców to nie tylko miejsce spotkań przedsiębiorców z potencjalnymi pracownikami oraz promocji firm i pracodawców. W jej trakcie planowane jest przeprowadzenie pilotażowego programu odkrywania mocnych i słabych stron, badania potencjału zawodowego potencjalnych pracowników. Przeprowadzone zostaną badania ankietowe pod kątem brakujących umiejętności, kwalifikacji, oczekiwań oraz potrzeb, aby spełnić obustronne oczekiwania związane z podjęciem zatrudnienia. Dzięki temu możliwe będzie wsparcie procesów włączenia zawodowego oraz zwiększenie potencjału zawodowego na rynku pracy.

Organizatorem giełdy jest Powiatowy Urząd Pracy w Tychach, Okręgowa Izba Przemysłowo-Handlowa w Tychach oraz Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna Podstrefa Tyska. Honorowy Patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Tychy Andrzej Dziuba.

Giełda pracodawców

BM / tychy.info

Reklama

LINKI MODUŁ 1

LINKI MODUŁ 2

Komentarze