tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 9 października 2017

Tyskie Towarzystwo Fotograficzne na spacerze w Pszczynie - zdjęcia

W sobotę w Pszczynie odbył się spacer fotograficzny zorganizowany przez Tyskie Towarzystwo Fotograficzne, w ramach Scott Kelby's Worldwide Photowalk. Była to kolejna edycja imprezy wymyślonej przez znanego amerykańskiego fotografa i autora poradników. Jednego dnia tysiące ludzi na całym świecie ruszają na spacery fotograficzne, a później ich zdjęcia biorą udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami.

Trasa pszczyńskiego spaceru zaczynała się od dworca PKP. Następnie fotografowie przeszli ulicami Kilińskiego, Antesa, Kopernika, Bramkowa, Rynek. Byli również w parku oraz na cmentarzach - św Jadwigi i Żołnierzy Radzieckich. Zapraszamy do obejrzenia wybranych zdjęć, które zrobili uczestnicy spaceru.

Spacer po Pszczynie - 07.10.2017 · fot.


Tyskie Towarzystwo Fotograficzne regularnie organizuje spacery fotograficzne, które przyciągają stale rosnące grono pasjonatów nie tylko z Tychów. - Dbamy o to, aby robione wspólnie zdjęcia były później pokazywane, a ich autorzy mogli porównać swój punkt widzenia z perspektywą innych osób. Co roku prezentujemy efekty spacerów w Pasaż Kultury Andromeda w Tychach. 9 października o godz. 19.00 zapraszamy na Spacerowy slide show - zapewniają organizatorzy.

W minionym roku zorganizowali, pod hasłem "Szukając serca miasta", pierwszy spacer w Tychach w ramach Scott Kelby’s Worldwide Photowalk. W tym roku wspólnie fotografowali już w Browarze Obywatelskim, w Mikołowie, w lipcu były "Tychy po kolei", na początku sierpnia nocne fotografowanie miasta, a w niedzielę 3 września trasa dookoła Jeziora Paprocańskiego.

Portale tychy.info oraz pless.pl były patronami medialnymi wydarzenia.

ups / tychy.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.