tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 października 2017

Utrudnienia na kolei - odwołane i opóźnione pociągi

Wskutek wczorajszego silnego wiatru, z jakim mieliśmy do czynienia w naszym województwie, na niektórych liniach kolejowych zostały zerwane sieci trakcyjne. W innych miejscach na torach zalegają drzewa.

Dworzec PKP w Tychach, pociąg, koleje śląskie
Utrudnienia na kolei - odwołane i opóźnione pociągi · fot.W następstwie nawałnic, pasażerowie powinni liczyć się ze zmianami w ruchu pociągów. Niektóre pociągi mogą zostać odwołane. Pociągi będą kierowane trasami okrężnymi lub może być wprowadzana komunikacja zastępcza. Kilka pociągów relacji Tychy Lodowisko - Katowice zostało odwołanych. Utrudnienia mogą wystąpić również na trasie Zwardoń - Tychy - Katowice.

Zachęcamy wszystkich pasażerów, aby śledzili komunikaty dotyczące utrudnień w ruchu Kolei Śląskich na specjalnej stronie internetowej. Z kolei osoby podróżujące PKP Intercity mogą uzyskać informację o zmianach pod numerem infolinii 703-200-200. Na stacjach, przystankach i w pociągach wygłaszane są dodatkowe komunikaty o bieżącej sytuacji i możliwości kontynuowania podróży.

BM / tychy.info, źródło: Koleje Śląskie

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.