tychy.info - świeże spojrzenie na miasto tychy.info

Świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 3 października 2017
  • 3 listopada 2017

Trwa IV edycja Tyskiego Banku Kultury - zgłoś swój projekt

Za nami:

Miejskie Centrum Kultury ogłasza nabór wniosków do kolejnej, już IV edycji Tyskiego Banku Kultury, tym samym zapraszając wszystkich twórców działających na terenie Miasta i Gminy Tychy do realizacji przedsięwzięć kulturalnych.

Tyski Bank Kultury to program wspierający inicjatywy kulturalne, skierowany do wszystkich, którzy mają ciekawe pomysły, chcą realizować swoje pasje i dzielić się nimi z innymi, chcą rozwijać swoją działalność artystyczną na większą skalę. W ramach programu realizowane są inicjatywy m.in. z zakresu teatru, muzyki, sztuk wizualnych, tańca, ale tak naprawdę wszystko zależy od kreatywności i pomysłowości autorów projektów.

Do tej pory Miejskie Centrum Kultury zrealizowało już 20 projektów dzięki którym m.in. powstały: videoblog w gwarze śląskiej „Tyski Byfyj”, opowiadający o śląskich zwyczajach i tradycjach, warsztaty produkcji muzyki elektronicznej, warsztaty streetart’u, wydawnictwa płytowe zespołów Fifidroki i Klaustrofobia, teledysk zespołu Krzysztof Kulbicki & Bad Habits czy, oczekiwany przez obieżyświatów Festiwal Podróżniczy.

Co najistotniejsze dla autorów, to w ramach realizowanych projektów mogą oni uzyskać pomoc organizacyjną, artystyczną, merytoryczną, techniczną i finansową do kwoty 6000 zł brutto, a Miejskie Centrum Kultury wspiera realizację projektu, na każdym jego etapie.

Nabór wniosków potrwa do 6 listopada. Regulamin IV edycji Tyskiego Banku Kultury i formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie www.tbk.kultura.tychy.pl.

IV edycja Tyskiego Banku Kultury

BM / tychy.info, źródło: UM Tychy

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.